HAKKIMIZDA

Picture

Hakkımızda

‘Tam Müşteri Memnuniyeti’ ni hedef alan RAY VENDING Türkiye’nin en büyük vending şirketlerinden birisi olmuştur. RAY VENDING bu noktaya devamlı gelişme ve kalitesini sürekli olarak yükseltme aşamalarından geçerek gelmiştir. 7 yıl once kurulduğu günden beri müşterilerinin güvenini kazanmış ve memnuniyetlerini sağlamıştır. Ray Vending itibarını kusursuz servisi ve dürüst yaklaşımı ile kazanmıştır. Aslında, Ray Vending’in başarısının sırrı yiyecek ve içecek servisi yapması değil, insana hizmet ettiği bilincinde olmasıdır.

Movie

Tarih

RAY VENDING 1993 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin otomat operasyonu alanındaki ilk şirketlerden biridir. RAY VENDING piyasa girip çıkmış pek çok vending şirketinin aksine kontrollü büyümeyi esas almış olup, birkaç otomatla başlamış olduğu opersayonlarını yüzlerce otomatla devam ettirmektedir. Kurulduğu günden beri piyasanın ve müşterilerin değişen gereksinimlerine karşı karşı sürekli kendisini yenilemiştir. Bugün, Ray Vending fabrikalara, askeri birliklere, plazalara, hükümet binalarına, hastanelere, okullara, üniversitelere ve güvenlik birimlerine hizmet vermektedir.

Picture

Misyonumuz

Kişisel ve kurumsal tüm ihtiyaçları karşılıyarak ve ilişkilerimizi geliştirerek; müşterilerimiz, alıverişte bulunduğumuz şirketler ve çalışanlarımızla profesyonel, tarafsız ve haktanır bir anlayışla çalışmak temel ilkemizdir.